ESET AV Remover

Sponsorlu Bağlantılar
1.1.4.0
Sponsorlu Bağlantılar

Herhangi Bir Antivirüs veya Güvenlik Programını Kaldırma Aracı

5/5, Toplam: 1 kişi

ESET AV Remover, ESET geliştiricileri tarafından sunulan ESET ve diğer herhangi bir Antivirüs, Internet Security veya güvenlik programlarını kaldırmak için yardımcı olan ücretsiz bir araçtır. Windows bilgisayardan antivirüs programları kaldırmada sorun yaşıyorsanız ESET AV Remover tam bir çözüm olacaktır.

ESET AV Remover taşınabilir bir program olduğu için herhangi bir kurulum yapmaz. Programı indirin ve çalıştırın. Bilgisayarda yüklü olan tüm antivirüs ve güvenlik yazılımlarını gösterir. Kaldırmak istediğiniz bir veya daha çok programı seçin ve Remove (Kaldır) düğmesine tıklayın. Evet bu kadar. Kullanımı çok kolaydır ve sorunsuz bir şekilde kaldırma sağlar.

Bilgisayardan antivirüs programları kaldırmak bazen işkence olabiliyor. Ayrıca kaldırma işlemleri eksik kalabiliyor ve böylece program artık dosyaları bilgisayarınıza kalabilir. ESET AV Remover temiz bir şekilde geride herhangi bir program dosyası veya parçası bırakmadan tamamen kaldırmayı sağlar.

ESET AV Remover harika bir programdır. Denetim Masası’ndan zorla kaldırmak yerine ESET AV Remover programını çalıştırın ve tek bir tıklama ile tüm antivirüs programları kaldırın.

ESET AV Remover Hakkında Yazılar

ESET AV Remover İçin Yorum Yap