ESET AV Remover İle Tüm Antivirüs ve Güvenlik Programları Kaldırın

Sponsorlu Bağlantılar

ESET AV Remover temizleme aracı ESET antivirüs ve güvenlik programları kaldırmanın yanı sıra önceden Windows bilgisayarınızda yüklü olan tüm antivirüs veya güvenlik programları kaldırmaya yardımcı olur.

Windows Denetim Masası’nı kullanarak virüsten koruma yazılımı veya Internet Security paketleri kaldırmada zorluk yaşamış olabilirsiniz. Çoğu durumda kaldırma eksik kalabilir ve bilgisayarınızda istenmeyen kalıntıları bırakır. Başka bir güvenlik programı yüklemek istediğiniz zaman bu genellikle sorunlara neden olur.

ESET AV Remover

eset-av-remover-ile-herhangi-bir-antivirus-ve-guvenlik-programini-kaldirin

ESET geliştiricileri ESET programları kaldırmak için ESET Uninstaller programını sunmuş durumdadır. Ancak diğer antivirüs ve Internet Security programları da kaldırmak için ücretsiz bir program için ESET AV Remover yazılımını tavsiye ederiz. ESET AV Remover taşınabilir bir program olduğu için bilgisayara yüklemeniz gerekmez. Sadece indirin ve çalıştırın. Bir EULA’yı kabul etmeniz istenebilir. Bunu okuduktan sonra, devam etmek için kabul düğmesine tıklayın. ESET AV Remover sonradan yüklenmiş olan antivirüs, güvenlik paketi ve diğer güvenlik yazılımlar için bilgisayarınızı aramaya başlar.

Yüklü yazılımlar tespit edilir ve liste olarak görüntülenir, listeden bir veya birden fazla antivirüs yazılımı seçin ve Remove (Kaldır) düğmesine tıklayın. Kaldırma işlemi tamamlandıktan sonra, değişiklikleri uygulamak için bilgisayarınızı yeniden başlatmanız istenecektir.

Herhangi bir güvenlik yazılımını kaldırmada başarısız olursa, bilgisayarınızı yeniden başlatın ve tekrar tarayın.

ESET AV Remover daha önce sisteminizde yüklü neredeyse tüm virüsten koruma yazılımlarını kaldırmak için yardımcı olacaktır.

ESET AV Remover hangi güvenlik yazılımları kaldırır;

360Safe, Agnitum, ALLIT, ALWIL/Avast, ArcaVir, Ashampoo, AVG, Avira, UnThreat, SmartCOP, BitDefender, Bkav, BullGuard, Comodo, eEyeDigital, Grigade, Emsisoft, ESET, AlYac, F-Secure, G-Data, Gen-X, Vipre, PJMagic, Advanced SystemCare, Iolo, Jiangmin, K7, Kaspersky, AdAware, Malwarebytes, Max, McAfee, Microsoft, Norman, Panda, Prevention, Quick Heal, Tech Tune-Up, Spybot, STOPZilla, SecureI, Sophos, VirusFighter, Norton, Vivo, Total Defense, Trend Micro, TrustPort ve Vba32.

ESET AV Remover İndir

ESET AV Remover programı Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 32 bit ve 64 bit sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki indirme bağlantısından ESET AV Remover programını indirin.

ESET AV Remover
Herhangi Bir Antivirüs veya Güvenlik Programını Kaldırma Aracı

ESET AV Remover İle Tüm Antivirüs ve Güvenlik Programları Kaldırın İçin Yorum Yap