ESET NOD32 Antivirus (64 Bit)

Sponsorlu Bağlantılar
11.0.159.0
Sponsorlu Bağlantılar

ESET NOD32 Antivirus (64 Bit) Programı

4.44/5, Toplam: 52 kişi

ESET NOD32 Antivirus en kaliteli antivirüs programlardan biridir. Bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı korur. İnternet kaynaklı bilgisayarınıza zarar verecek her şeyi temizler ve engeller.

Bulut-destekli tarama ile yüksek seviye güvenlik sağlar. Tarama hızlıdır ve sisteminizi en iyi, en hızlı şekilde çalışmasını sağlar.

İnternetten indirdiğiniz herhangi bir dosyayı anında tarar. Kötü amaçlı yazılım barındıran dosyaları anında tespit eder ve temizler. Böylece bilgisayarınıza zarar verecek dosyaları, sisteme yüklemeden kaldırır. Bilgisayarınıza takacağınız USB veya CD/DVD gibi aygıtları da engellemeyi sağlar.

Antivirus ve Antispyware; online olarak tüm tehlikelere karşı bilgisayarınızı korur. Virüs, truva atı, worm, adware, spyware, phishing, rootkit ve daha nice internet kaynaklı tehditlere karşı bilgisayarı korur.

Anti-Phishing; Sahte internet siteleri aracılığı ile kullanıcı adı, parola, banka ve kredi kartı numaraları gibi önemli bilgilerinizin çalınmasını engeller.

Host-tabanlı Saldırı Önleme Sistemi (HIPS). Ayrıca oyun modu sayesinde oyun oynarken bilgisayarınızın en iyi performansta çalışmasını sağlar ve böylece bilgisayarınızın donmasını engeller.

ESET NOD32 Antivirus programı ücretli bir programdır. Ücretsiz 30 günlük deneme sürümünü kullanabilirsiniz.

ESET NOD32 Antivirus (32 Bit) İndir
ESET NOD32 Antivirus (32 Bit) Programı

ESET NOD32 Antivirus (64 Bit) Hakkında Yazılar

ESET NOD32 Antivirus (64 Bit)” İçin 6 Cevap

ESET NOD32 Antivirus (64 Bit) İçin Yorum Yap