ESET Smart Security Premium

Sponsorlu Bağlantılar
10.0.369.2
Sponsorlu Bağlantılar

Antivirus, Antispyware, Güvenlik Duvarı, Antispam, Ebeveyn Koruması

ESET Smart Security Premium 10 güçlü güvenlik araçları ile Windows sistemi koruyan gelişmiş antivirüs, anti-spyware, güvenlik duvarı, anti-spam ve ebeveyn koruma programıdır. Çok katmanlı internet güvenliği sayesinde sistemi tüm tehlikelere ve zararlı yazılımlara karşı korur. ESET Smart Security 9 anti-virüs ve zararlı yazılımlara karşı savunma yazılımı güvenlik alanında kendini kanıtlamış gelişmiş bir yazılımdır.

“ESET Smart Security” Antivirus ve Kimlik Avı Koruması sayesinde online alışverişlerde kişisel bilgilerinizi çalmaya çalışan internet korsanlarına karşı korur. Kimlik Avı Koruması güvenli bir internet deneyimi sunar. Özellikle ortak ağlarda kişisel verileri başka kullanıcılara karşı korur.

ESET Smart Security genel özelliklerine bakacak olursak; Antivirus, Antispyware, Anti-Theft, Kimlik Avı Koruması, Kişisel Güvenlik Duvarı, Antispam, Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Koruması, Ebeveyn Kontrolü, Exploit Engelleyici, Gelişmiş Bellek Tarayıcı, Güvenlik Açığı Kalkanı, Botnet Koruması.

ESET Smart Security Premium 10 Windows bilgisayarı güvende tutmak iççin gelişmiş koruma araçları sunar. Ortak ağlarda ve internet kullanımında kişisel verileri korur. Bilgisayarımı nasıl güvende tutabilirim diyorsanız işte cevabı: ESET Smart Security. Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 32 bit-64 bit sistemler ile uyumludur.

ESET Smart Security Premium İçin Yorum Yap