eShield Free Antivirus

Sponsorlu Bağlantılar
1.8.0
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC İçin Ücretsiz Antivirüs Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

eShield Free Antivirus, Windows bilgisayarı virüslere ve tüm tehditlere karşı koruma sağlayan tamamen ücretsiz bir antivirüs programıdır. Bilgisayarınızın güvenliğini sağlamak için pahalı programlar satın almanız gerekmez. eShield Free Antivirus kimlik avı ve çeşitli tehditleri karşı bilgisayarınızın güvenliğini sağlar. Yetenekli antivirüs ve antispyware motorları ile ev kullanıcıları için güçlü bir güvenlik yazılımıdır.

eShield Free Antivirus  virüs, trojan, solucan, spyware, adware, dialer, keylogger ve rootkit enfeksiyonları dahil çok sayıda zararlı yazılımlara karşı önemli bir güvenlik duvarı sağlar ve şaşırtıcı derecede düşük kaynak tüketimi sunar. Geniş çaplı algılama teknolojisi ile tarayıcılardan bilgisayarınıza bulaşmaya çalışan kötü amaçlı yazılımları engeller.

Belirleyeceğiniz aralıklarda güncellemeleri gerçekleştirmek için ayarlamalar yapabilirsiniz. Ana arayüzde tarama, güncelleme, yapılandırma düğmelerini göreceksiniz. Bilgisayarınızda hızlı bir şekilde taramayı başlatmak için Scan düğmesine tıklayın.

eShield Free Antivirus basit bir antivirüs programıdır. İddaa ettiği gibi tam anlamı ile bir güvenlik sağlar mı, deneyimler bunu gösterecektir.

eShield Free Antivirus İçin Yorum Yap