Euro Truck Simulator Türkçe Yama

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Euro Truck Simulator Türkçe Yama Dosyası

5/5, Toplam: 1 kişi

Euro Truck Simulator oyununu Türkçeleştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz Euro Truck Simulator Türkçe yama dosyasıdır.

Euro Truck Simulator oyununu hemen hemen herkes oynamıştır. Tır ve kamyonlar ile nakliye yapacağınız araba simülasyon oyunudur. Özellikle Avrupa ülkeleri arasında kargo taşımacılığı yapacağınız oyun gerçekçi bir oyun deneyimi sunuyor.

Euro Truck Simulator oyunu anlatmaya gerek yok. Bilgisayarınızda Euro Truck Simulator oyunu varsa ve Türkçe olarak kullanmak isitiyorsanız bu Türkçe dil dosyası işinizi görecektir.

Euro Truck Simulator Türkçe Yama Kurulumu Nasıl Yapılır?

Yamayı kurmadan önce Euro Truck Simulator oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. İndirdiğiniz Euro Truck Simulator türkçe yama dil eklentisi içerisindeki “ETS TR v1.0.scs” dosyasını “Belgelerim\Euro Truck Simulator\mod” klasörüne kopyalayınız. Oyunu tekrar açtığınızda ETS Türkçe olacaktır.

Not: Her ihtimale karşı orjinal “ETS TR v1.0.scs” dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Euro Truck Simulator Türkçe yama dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Euro Truck Simulator Türkçe Yama Euro Truck 1.3 & 1.1 sürümlerini kullanıyor olmanız gerekir.

Euro Truck Simulator Türkçe Yama” İçin Bir Cevap

Euro Truck Simulator Türkçe Yama İçin Yorum Yap