Eusing Free Registry Cleaner

Sponsorlu Bağlantılar
3.9
Sponsorlu Bağlantılar

Kayıt Defteri Temizleme Programı

Eusing Free Registry Cleaner hızlı, kolay ve kayıt defterini temizlemek ve kayıt defteri sorunları gidermek/onarmak için ücretsiz programdır. Windows Kayıt Defteri işletim sisteminin önemli bir parçasıdır. Windows bilgisayarda yaptığınız her şey kayıt defterinde tutulur. Bir zaman sonra aşırı yığılmadan dolayı sorunlar oluşabilir. Sistemde çıkan sorunları en büyük nedenlerinden biri de kayıt defteri girdileridir. Bu nedene kayıt defterini sürekli temiz tutmak sistem istikrarını sağlar.

Windows Kayıt Defteri ile ilgili oluşan sorunlardan dolayı Windows çökebilir. Kayıt defteri sorunları, kaldırma işlemlerinden sonra geride kalan parçalar dahil olmak üzere birçok nedenden dolayı oluşabilir. Yanlış yazılım kaldırma, eksik veya bozuk donanım sürücüleri veya başlangıç programlarından dolayı olabilir. Kayıt defteri ne kadar dolu olursa bilgisayarınız o derece yavaşlıyor.

Free Registry Cleaner geçersiz veya eskimiş bilgiler için Windows kayıt defterini tarar ve bulunan hataların bir listesini verecektir. Eğer kayıt defteri sorunları varsa, bu sorunları da giderir.

Eusing Free Registry Cleaner İçin Yorum Yap