Eusing Maze Lock

Sponsorlu Bağlantılar
3.5
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için ücretsiz ekran kilitleme programı

5/5, Toplam: 1 kişi

Eusing Maze Lock, akıllı telefon kilit benzeri bir model kilitleme sistemi ile bilgisayarı kilitlemeyi sağlayan ücretsiz bir programdır. Bilgisayarı kilitleyerek başkalarına karşı bilgisayarı korur. Eusing Maze Lock bilgisayarınızı kilitleme yardımcı olmak için yeni bir teknik kullanır. Bu teknik, modellemeye dayanır. Aynı akıllı telefonlarda olduğu gibi, noktaları birleştirerek bir model oluşturabilirsiniz. Artık bilgisayarınızı da kaydırma kilidi modeli ile kilitleyebilirsiniz. 9 noktadan istediğiniz noktaları birleştirerek kendi kilit modelinizi oluşturun.

Eusing Maze Lock kullanımı çok kolaydır. Programı bilgisayarınıza yükleyip çalıştırdıktan sonra ilk olarak varsayılan kilit modelini sıfırlamanız gerekiyor. Daha sonra kendi kaydırma kilit modelinizi oluşturabilirsiniz. Bilgisayarınızı kilitlemek için eğlenceli bir yol sunuyor.

Eusing Maze Lock programını bilgisayarınıza yüklediğiniz zaman sistem tepsisinde simgesini göreceksiniz. Bu simgeye tıklayarak bilgisayarınızı hemen kilitleyebilirsiniz. Ayrıca kilitleme için özel bir kısayol tuşu ayarlayabilirsiniz.

Eusing Maze Lock İçin Yorum Yap