EverNote

Sponsorlu Bağlantılar
6.1.2.2292
Sponsorlu Bağlantılar

EverNote: Tek Bir Yerden Tüm Notları Yönetin

EverNote EverNote öğeler, notlar, skeçler, web sitesi parçacıkları, fikir ve diğer şeyler ve birden fazla bilgisayar ve otomatik olarak birden fazla bilgisayar ve mobil cihazlar (Android, iPhone vb) arasında senkronize ve notları takip etmeyi sağlayan ücretsiz not düzenleyicisidir.

Programı ile kategoriler halinde notları sıralayabilir, şifre ile koruma altına alabilir, XML ve daha bir çok dosya formatında kaydedebilirsiniz. EverNote yapılacaklar listesine eklemek için birkaç not şablonlarını destekler, harcamalar için Excel gibi sayfalar (otomatik olarak toplam hesaplama), telefon notları, iletişim bilgileri ve alışveriş listeleri yanı sıra el yazısıyla notes.gs ekleyebilir ve birden fazla bilgisayar ve mobil cihazlar arasında senkronize etmeyi sağlar.

Program HTML içeriği, zengin metin ve çeşitli görüntü formatlarını destekler. Evernote bilgisayar, iPod veya Android cihazınızda yüklü ve otomatik olarak senkronize edilebilir. Ücretsiz bir online hesap kurmanız gerekir. Ücretsiz sürümü reklamlar görüntüler ve aylık 60MB yükleme sınırı vardır.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

EverNote İçin Yorum Yap