Evernote

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad Ücretsiz Gelişmiş Not Tutma Uygulaması

Evernote basit bir şekilde not tutmanıza yardımcı olacak ücretsiz bir uygulamadır. Evernote sayesinde sizde milyonlarca insan gibi kolayca her türlü notlarınızı tutabilir, her yerden ve tüm cihazlardan erişme imkanı sağlayabilirsiniz. Modern bir not tutma uygulaması olan Evernote size keyifli bir şekilde notlarınızı tutmanızı sağlayacak.

Evernote ile notlarınızı makale şeklinde, kendi el yazınız ile yada fotoğraflı notlar şeklinde tutabilirsiniz. Notlarınızı gelişmiş arama özelliği ile hemen bulun. Kısa kısa notların yanı sıra ayrıntılı bir şekilde olmak üzere notlarınızı tutabilirsiniz. Her türlü projenizi Evernote ile daha da geliştirebilirsiniz. Rahat bir ortamda dikkatiniz dağılmadan çalışmalarınızı yapın. Not defterleri oluşturabilirsiniz.

Not defterlerinizi paylaşarak ortak çalışma alanları oluşturabilirsiniz. Notlardaki, fotoğraflı metinleri ve PDF’leri rahatça arayıp bulun. Projelerinizi cihazlar arasında senkronize edebilirsiniz. Fatura ve makbuz düzenlemelerinizi yapabilir, yapacağınız seyahatle ilgili olarak rezervasyon ve biletlerinizi kaydedin dilediğiniz zaman göz atabilirsiniz.

Evernote İndir (Android)
Android Ücretsiz Not Tutma Uygulaması

Evernote Hakkında Yazılar

Evernote İçin Yorum Yap