Everything

Sponsorlu Bağlantılar
1.4.1.877
Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Dosya/Klasör Arama Programı

Everything, web sitemizden ücretsiz olarak indirilebilir. Bu ücretsiz yazılım, David Carpenter’in bir ürünüdür. Bu ücretsiz PC yazılımı, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 üzerinde çalışmak üzere geliştirilmiştir ve 32 veya 64 bit sistemlerde çalışabilir. Ayrıca taşınabilir sürümü de mevcuttur.

Everything bilgisayarınızdaki tüm dosya ve klasörleri aramayı sağlar ve hızlı bir şekilde aradığınız dosyaları bulmayı sağlayan ücretsiz ve Türkçe masaüstü arama motoru uygulamasıdır.

Windows’un Kütüphaneler özelliği, dosya sisteminizin belirli bölümlerini indekslerken, Everything kelimenin tam anlamıyla “her şeyi” tarar. İndekslerini şaşırtıcı derecede çabucak oluşturur ve gerçek zamanlı olarak dosya sistemi değişikliklerine yanıt olarak kendisini günceller.

Dosya ve klasörleri daha hızlı bulun

Everything, dosyaları ve klasörleri dosya adına göre bulan hızlı, güçlü ve son derece yapılandırılabilir bir yerel arama aracı sağlar. Bilgisayarda dosya ve klasör aramak uzun bir zaman almaktadır. Bu nedenle arama uygulamalarını yönelmek gerekmektedir. Program hem çok hızlı bir şekilde çalışarak aradığınız dosya ve klasörleri bulur ve aynı zaman da düşük bellek tüketimi sayesinde bilgisayarınızı yavaşlatmaz.

Uygulama kullanımı kolaydır. Anahtar kelimelerinizi arama filtresine girmeniz yeterlidir ve uygulama size neredeyse ihtiyacınız olan şeyi gösterecektir. Yazılım, sürücünüzün içeriğini birkaç dakika içinde dizine ekleyerek, sonucunuzu hızlı bir şekilde verebilirsiniz. Ayrıca endekslerini gerçek zamanlı olarak günceller.

Program boyutu düşük olduğu için her hangi bir sorun oluşmaz. Temiz ve basit kullanıcı arayüzü ile yapmak istediklerinize engel olarak her hangi bir şey olmayacak. Hızlı dosya indeksleme ile dosyalarınızı hemen bulacaktır. Program bilgisayarınız ile birlikte gerçek zamanlı olarak güncelleme yapar ve en son oluşturduğunuz dosyaları bile hemen bulur.

Everything İçin Yorum Yap