Everything (Portable)

Sponsorlu Bağlantılar
1.4.1.877
Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Dosya/Klasör Arama Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

Hafif ve etkili bağımsız bir uygulama, size ihtiyacınız olabilecek herhangi bir dosya veya klasörü bilgisayarınızdan bulma imkanı sağlamak istiyor.

Her geçen gün sabit disk depolama kapasitesi artmaktadır. Bilgisayarda depolanan dosya ve klasörleri bulmak istiyorsanız daha uygun ve hızlı bir arama aracı kullanmak gerekebilir. Portable olarak kullanabileceğiniz Everything ile bilgisayarınızda daha hızlı ve daha detaylı arama yapmayı sağlayan başarılı bir programdır. Türkçe dil desteği sayesinde program arama filtrelerini daha detaylı bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Kurulum gerektirmediği için program hemen kullanmaya hazırdır. Aradığınız kelimelere karşılık gelen dosya ve klasörler için tüm sabit sürücüyü hızlı ve detaylı bir şekilde arar. Program arama için çeşitli seçenekler içermektedir. Bu sayede aramayı daha doğru bir şekilde sonlandırabilirsiniz. Örneğin, arama sonuçlarının büyük/küçük harf, tüm kelime veya yollar eşlemesini sağlayabilirsiniz.

Aramayı daha fazla filtrelemek istediğiniz zaman bazı kısıtlamalar olacaktır. Son değişiklikleri aramak istediğiniz zaman daha fazla filtre belirlemeniz mümkündür. Son bir aydan son bir saate kadar belirleyeceğiniz zaman değişikliklerinde arama yapmasını sağlayabilirsiniz. Başka bir filtre ise, ses dosyalarını, arşivleri, belgeleri, çalıştırılabilir dosyaları, klasör, resim ve video gibi dosya türlerini göz önünde bulundurarak bulmak istediğiniz sonuca daha net olarak ulaşabilirsiniz.

Windows üzerinde dosya ve klasör aramak uzun bir zaman alıyor. Bu nedenle bu yardımcı programı denemenizi tavsiye ederim. Program hem çok hızlı bir şekilde çalışarak aradığınız dosya ve klasörleri bulur ve aynı zaman da düşük bellek tüketimi sayesinde bilgisayarınızı yavaşlatmaz.

Everything (Portable) İçin Yorum Yap