Expi Desktop Manager 1.0 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Expi Desktop Manager: Masaüstü Pencere Yöneticisi

Expi Desktop Manager hızlı ve verimli bir şekilde önceden tanımlanmış masaüstü bölgeleri içine açık pencereleri taşıyarak ve yeniden boyutlandırma yaparak birden fazla açık pencereleri yönetmeyi sağlayan ücretsiz bir programdır. Birkaç farklı düzen şablonları arasından seçim yapabilir ya da kendiniz için en iyi özel bölgeleri oluşturabilirsiniz.

Masaüstü bölgeleri kurduktan sonra, sadece yeniden boyutlandırma ve ilgili bölgeye şu anda etkin pencereyi taşımak için bir klavye kısayol tuşuna basın.

İstediğiniz kadar birçok masaüstü bölgeleri oluşturabilir ve hatta birden çok monitöre yayılabilirler. Bölgeler sadece konumlandırma pencereler için hedef alınır, masaüstü düzeni veya simgeleri etkilemez.

Aynı anda bir çok pencere ile çalışmanız gerekirse ona göre uygun bölgeler oluşturarak çalışmalarınızı daha verimli yapabilirsiniz. Masaüstü üzerindeki karmaşıklığı ortadan kaldırmak ve daha düzenli çalışma ortamı hazırlamak için kesinlikle Expi Desktop Manager programını denemenizi tavsiye ediyorum.

Expi Desktop Manager – Ekran Görüntüsü

expi-desktop-manager-indir expi-desktop-manager-indir-1

Expi Desktop Manager 1.0 İndir İçin Yorum Yap