ExtraBits

Sponsorlu Bağlantılar
1.4
Sponsorlu Bağlantılar

Dosya İşlemlerini Daha Kolay Yapın

ExtraBits, Windows sistemine ait Dosya Gezginine bir uzantı olarak gelen ve daha gelişmiş bir dosya yönetim imkanı sunan ücretsiz bir programdır. Windows Dosya Gezgini bazı özelliklerden yoksundur veya bazı kısıtlamalar mevcuttur. Dosyalarınızı daha kolay taşımak, bulmak ve yönetmek için ExtraBits ile Dosya Gezgini özelliklerini daha da genişletebilirsiniz.

ExtraBits dosya veya klasörlere sağ tıklandığında görünen bağlam menüsüne zaman tasarrufu sağlamak için bir dizi komutları ekler.

ExtraBits ticari olmayan kullanım için ücretsizdir. Ancak 100 seçilmiş dosya veya klasör üzerinde kontrol sınırı vardır.

ExtraBits özelliklerine kısaca bakacak olursak; Windows panoya seçilen dosya veya klasör adları kopyalar. Seçilen dosyaları veya klasörlerin tam yollarını kopyalamak için bu komutu seçerken SHIFT tuşuna basılı tutun.

Nitelikleri, dosya boyutu, son değiştirilme tarihi, kopyalanmış dosya öznitelikleri ayarlamanızı sağlayan bir iletişim kutusu getirir. Panodaki metin ile bir dosyayı veya klasörü yeniden adlandırmak mümkündür.

Tek seferde çok sayıda dosya veya klasörleri yeniden adlandırmayı sağlar. Ortak herhangi bir metni değiştirmek ve bir önek veya sonek ekleyebilirsiniz. Dosya isimleri numaralar içeriyorsa, yeniden numaralandırmak veya ekleme / baştaki sıfırlar kaldırabilirsiniz. Hatta düzenleme için en sevdiğiniz metin editörü isimleri kopyalamak ve yeniden yeni isimleri yapıştırabilirsiniz.

Seçilen klasörün dışına tüm dosya ve alt klasörleri ve boş klasörü siler. Boş klasörler için seçilen klasörü tarar ve silmeyi sağlar. Sistemde mevcut olan boş dosyaları kolayca bulun ve temizleyin. Ve daha bir çok özellikleri kullanışlı bir dosya yönetim programdır.

ExtraBits İçin Yorum Yap