ExtractNow İle Birden Fazla Zip, RAR Arşiv Dosyaları Çıkarma

Sponsorlu Bağlantılar

Dosya sıkıştırma, arşivleme veya arşivden çıkarma ile ilgili pek çok program mevcuttur. Birden fazla ZIP, RAR ve diğer arşiv dosya formatlarını ayıklama yaptığınız zaman çok zaman alabilir. Arşivden dosyaları çıkarmak ve zaman kaybını en aza indirmek için yardımcı olacak bir program arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Hızlı bir çalışma için ve aynı andan birden fazla tüm arşivlerin içeriğini ayıklamak istiyorsanız, ExtractNow programını denemelisiniz.

Bir kerede birden fazla Zip, RAR, 7zip arşiv dosyalarını ayıklama

ExtractNow hızlı ve kolayca aynı anda birden fazla arşiv dosyaların içeriğini ayıklamak için yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Zip veya rar dosyalarından birden fazla sayıda ve bir kerede hepsini ayıklamak istiyorsanız, ExtractNow size yardımcı olacaktır. Bu birkaç tıklamayla birden fazla zip dosyaları ayıklamak için küçük, taşınabilir ücretsiz programdır. Ayıklamak için sadece dosyayı sürükleyin ve ana uygulama penceresinin içine bırakın.

ExtractNow Özellikleri

  • Ayıklamak için dosya veya klasörleri sürükleyin ve bırakın.
  • ZIP ve RAR dahil olmak üzere tüm büyük arşiv formatlarını destekler.
  • İlk kez kullanıcı için küçük ve basit kullanıcı arayüzü.
  • Her zaman kullanılabilir üst seçeneği
  • Otomatik tarih seçeneğine geçiş

Desteklediği arşiv formatları:

zip (+jar,xpi), bzip2 (+bz2,tbz2,tbz), rar, arj, z, lzh (+lha), 7z, cab, nsis, lzma, lzma86, xz (+txz), ppmd, udf, xar, mub, hfs, dmg, compound (+msi,doc,xls,ppt), wim (+swm), iso, chm (+chm,chi,chq,chw,hxs,hxi,hxr,hxq,hxw,lit), split (+001), rpm, deb, cpio, tar, gzip (+gz,gzip,tgz,tpz), mslz, flv, swf, ntfs (+ntfs,img), fat (+fat,img), mbr, vhd, pe, elf, apm, macho, ace, sit

ExtractNow Nasıl Kullanılır

ExtractNow programını açın ve ayıklamak istediğiniz bir veya daha fazla arşiv dosyasını program arayüzüne bırakın.

ExtractNow kullanimi-arsiv ayiklama icin dosya ekleme

Şimdi Extract düğmesine tıklayın ve dosyayı kaydetmek istediğiniz konumu için sizden konumunu sağlamanız istenecek. Kaydetmek istediğiniz konumu seçtikten sonra OK düğmesine tıklayın. Ayrıca aynı yerde tüm ayıklanan dosyayı kaydetmek için OK TO ALL üzerine tıklayabilirsiniz.

ExtractNow kullanimi-arsiv ayiklama konumu ayarlama

Ayrıca Settings diğer önemli seçenek sunar. Sistem tepsisine küçült, her zaman üstte tut gibi genel ayarlarını yapabilirsiniz.

Eğer ayıklama sırasında tekrar tekrar hedef dosya sağlamak zorunda kalmamak istiyorsanız ayarlardan hedef klasörü ayarlayabilirsiniz.

ExtractNow İndir – Download

Buradan yazılımı indirebilirsiniz. Bir kerede birden fazla rar, zip, 7zip dosyaları ayıklamak için kullanın. Herhangi bir Windows işletim sistemi üzerinde çalıştırabilirsiniz.

ExtractNow İle Birden Fazla Zip, RAR Arşiv Dosyaları Çıkarma İçin Yorum Yap