ExtractNow

Sponsorlu Bağlantılar
4.8.3.0
Sponsorlu Bağlantılar

Windows sistemler için arşivden dosyaları çıkarmak için ücretsiz program

4.33/5, Toplam: 3 kişi

İnternet’te dosyaları paylaşmanın en iyi yolu arşivlemektir. Arşiv dosyaları çoğunlukla ya RAR ya da ZIP formatında olmaktadır. Günümüzde arşiv programlarının çoğu bu formatlardan dosya çıkarma yeteneğine sahiptir. Yani anlayacağınız RAR arşivinden dosya çıkarmak için WinRAR programına ve ZIP arşivinden dosya çıkarmak için de WinZip programına gerek yoktur. ExtractNow, RAR, ZIP veya 7zip arşivlerinden dosya çıkarmak için yardımcı olacak ücretsiz bir programdır.

Bu program, sadece arşivlerden dosyaları ayıklamak için kullanılmaktadır. Eğer dosya arşivlemek istiyorsanız diğer programlara ihtiyaç duyarsınız. Programın en büyük avantajı birden fazla arşivden dosya çıkarma yeteneğine sahip olmasıdır.

Bu konuda bir şeyler bilmenize gerek yoktur. ExtractNow, zaten çok temiz ve sade arayüzü ile, her şeyi kolay bir şekilde anlamanızı sağlayacaktır. Daha öncede söylediğim gibi, toplu arşiv ayıklama özelliği herkes için faydalı olacaktır. Piyasada en çok kullanın arşiv formatlarını desteklemektedir. Bu konuda sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

ExtractNow” İçin Bir Cevap

ExtractNow İçin Yorum Yap