Extreme Picture Finder

Sponsorlu Bağlantılar
3.33.1.0
Sponsorlu Bağlantılar

Resim Bulma ve İndirme Programı

1/5, Toplam: 1 kişi

Extreme Picture Finder popüler arama motorlarında belirli bir web sitesi adresi ya da anahtar kelime arama sonuçlarındaki tüm görselleri (ve diğer medya dosyalarını) indirmek için olanak sağlayan bir programdır. İnternetten resim/fotoğraf indirmenin en kolay yoludur. Tek tek resimleri bilgisayara indirmek yerine bu program ile tek tıklama ile tüm resimleri indirin.

Tüm görüntüleri veya sadece dosya büyüklüğü, yol, boyutlar, dosya türü ve belirli ölçütlere uyan görüntüleri indirmek için programı ayarlayabilirsiniz. Program ayrıca, dosya adlandırma kurallarını yapılandırmak için izin veren, URL’ler hariç, indirme limitleri ve daha fazlasını ayarlamak için gelişmiş seçenekler sunuyor.

Web sitelerden tüm görüntüleri, Google Görseller arama sonuçlarındaki tüm resimleri, imagefap.com galerilerden, tüm flickr.com setleri, imgsrc.ru albümleri indirme imkanı sunar.

Gerçek zamanlı olarak indirilen görüntüleri önizleme, parola korumalı siteler için destek, yerleşik bir resim görüntüleyici ve daha fazlasını içerir.

Deneme Sınırlamaları: Ücretsiz deneme sürümü 20.000 dosyayı indirme ve bilgisayara kaydetme imkanı sunuyor.

Extreme Picture Finder İçin Yorum Yap