Extreme Thumbnail Generator

Sponsorlu Bağlantılar
1.19.3.0
Sponsorlu Bağlantılar

HTML Fotoğraf Galerisi ve Web Fotoğraf Albümleri Yapma Programı

Extreme Thumbnail Generator, Windows sistemlerde kolayca HTML fotoğraf galerisi ve web fotoğraf albümleri oluşturmayı sağlayan gelişmiş bir programdır. Dijital görüntü koleksiyondan çeşitli stillerde küçük resim (thumbnail) galerileri oluşturmanıza olanak sağlar. Görüntüleri seçin ve galeri görünümünü özelleştirmek için kolay kullanımlı 4 adım sihirbazı sunmaktadır.

Arkadaşlarınız ve aileniz ile paylaşmak istediğiniz bir sürü fotoğraf varsa, online mağaza veya daha farklı amaçlar için fotoğraf galerisi oluşturmak artık çok kolay olacak. Galeri hazır olduğunda hemen FTP yerleşik yayıncı modülünü kullanarak web sitenize yükleyebilirsiniz.

Çeşitli şablonlar arasından istediğinizi seçebilir ve daha fazla fazla küçük resim (thumbnail) boyutunu özelleştirebilir, sayfa üstbilgi / altbilgi veya doğrudan HTML kodunu değiştirebilirsiniz. Program otomatik olarak (orijinali değiştirmeden) yayınlanan görüntülere bir metin veya logo eklemeyi sağlar, onları ve daha fazlasını boyutlandırabilirsiniz. Meta etiketleri için destek, dahili şablon editörü ve daha fazlasını içerir.

Deneme Sınırlamaları: 30 günlük deneme sürümüdür. Bazı özellikler devre dışı bırakılmıştır.

Extreme Thumbnail Generator İçin Yorum Yap