Face Camera (Yüz Kamerası) (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
2.32
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Face Camera (Yüz Kamerası) Uygulaması

Face Camera (Yüz Kamerası) sessiz modda selfie çekmek ve daha kaliteli fotoğraf çekmeye yardımcı olan Android cihazlar için ücretsiz fotoğraf editörüdür. Fotoğraf çekmek için en kolay ve hızlı yolları sunar. Bu uygulamayı kullandıktan sonra cihazınızın varsayılan kamera uygulamasını kullanmaktan vazgeçeceksiniz.

Face Camera (Yüz Kamerası) uygulaması deklanşör sesi olmadan fotoğraf çekmeyi sağlar. (Herkese açık yerlerde, diğerlerinin bakışlarına aldırmadan kamerayı kullanarak fotoğraf çekebilirsiniz.)

Hızlı kullanım (Ön kamerayı ve kamerayı kullanarak doğrudan kullanabilirsiniz). Kendiliğinden kamerayı sağ ve sol yönünde tersine çevirebilme (yüz fotoğrafını kamera ekranında gösterildiği gibi kaydeder).

Zamanlayıcı (Zamanı, 3 saniye, 5 saniye, 10 saniye ve 15 saniye şeklinde ayarladıktan sonra fotoğraf çekebilirsiniz.). Ses düğmesini veya dokunmatik ekranı kullanarak fotoğraf çekebilme

Otoportre modunda iken flaşör fonksiyonu (Karanlık bir yerde aydınlık fotoğraf çekebilme). Çeşitli fotoğrafların düzenlenmesi ve üfleyerek çekim yapabilme imkanı sunar.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Face Camera (Yüz Kamerası) (Android) İçin Yorum Yap