Face Changer Video (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Komik Yüz Videoları Yapma Uygulaması

1/5, Toplam: 2 kişi

Face Changer Video, Android telefon ve tabletlerde resim ve fotoğraf üzerine komik animasyonlar ekleyerek komik yüz videoları hazırlamayı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Hareketli gif resim oluşturmak gibi, resimler üzerine farklı bir çok nesneler ekleyin ve animasyonlu bir görüntü oluşturun. Resimler üzerine eklediğiniz nesneler sadece hareketli olacaktır.

Face Changer Video, resmin üzerine komik animasyonlu nesneler ekleyerek fotoğraflardaki yüzleri kolayca değiştirmenizi ve hareketlendirmenizi sağlar. Fotoğraftaki kişiler hareket edebilir ve konuşabilir. Komik animasyonlu fotoğraflar oluşturmak için ilk önce komik bir ağız seçin, kendinizi videoya çekin ve sesinizi komik seslerden biriyle değiştirin.

Animasyonlu nesneler ekleyin. İster patlak gözler ekleyin, ister kafaya çekiç saplayın, ister kocaman bir şişlik animasyonu kondurun.Gerekli düzenlemeleri yapın. Görüntüyü bozarak yüzleri daha ince veya tombul yapın, metin ekleyin ve başka birçok düzenleme yapın. Hazırladığınız videoları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Face Changer Video ile kolay komik surat videoları hazırlayabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Sizde hemen uygulamayı yükleyin ve komik surat videoları hazırlayın.

Face Changer Video (Android) Hakkında Yazılar

Face Changer Video (Android) İçin Yorum Yap