Face Off Max

Sponsorlu Bağlantılar
3.7.9.6
Sponsorlu Bağlantılar

Komik fotoğraflar yapma programı

Face Off Max, Windows bilgisayarda komik fotoğraflar oluşturmayı sağlayan eğlenceli bir programdır. Hazır şablonlar ve etiketler ile kolayca komik yüz resimleri hazırlayabilirsiniz.

Programın kullanımı çok kolaydır. Fotoğraflarınızdan kafa kısımları alarak, program içinde mevcut olan bedenlere yerleştirerek eğlenceli görüntüler elde edebilirsiniz.

Face Off Max programı bilgisayara yükledikten sonra, ana ekranda iki seçenek mevcuttur. Dilerseniz yeni bir proje oluşturabilir veya mevcut şablonlar kullanarak hazırlayabilirsiniz. Daha sonra beden kütüphanesinden beden seçimi yapabilir veya bilgisayarınızdaki resimlerden seçim yapabilirsiniz. 100’den fazla hazır beden resimlerinden seçim yaptıktan sonra yüz resmi seçimi yapacaksınız. Yine aynı şekilde program içerisinde mevcut olan yüz resimlerden, bilgisayarınızdaki resimlerden veya web kamerası ile anında resim çekerek yüz seçimi işlemini tamamlayabilirsiniz.

Daha sonra resimlerden kafa kısmını keserek, beden kısmındaki kafa alanına yerleştirmeniz gerekiyor. Büyüklüğünü ayarlayabilir, baloncuk içerisinde yazı ekleyebilir, görüntü parlaklığını ayarlama gibi seçenekler ile ayarlamalar yaparak görüntüleri hazırlamış olacaksınız.

Komik fotoğrafları elde ettikten sonra hızlı bir şekilde Facebook’ta paylaş seçeneği ile Facebook hesabınızda paylaşabilirsiniz. Yada görüntüyü bilgisayara kaydedebilir ve daha sonra istediğiniz sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Face Off Max programı karmaşıklıktan uzak çok sade bir kullanım imkanı sunar. Acemi kullanıcı olsanız bile kolayca komik fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Programın deneme sürümüdür ve bazı kısıtlamalar içermektedir. Programın tüm özelliklerini kullanabilmeniz için satın almanız gerekmektedir.

Face Off Max İçin Yorum Yap