Facebook Album Downloader: Tüm Facebook Fotoğraf Albümleri İndirin

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook şu anda en popüler sosyal ağ sitelerinden biridir. Web üzerinde fotoğraf paylaşımı için bir platform olmasına rağmen, Facebook hala birkaç eksik özelliklere sahiptir.

Facebook eksik özelliklerinden biri de, tüm fotoğraf albümleri indirilemiyor. Ayrıca yüzlerce fotoğraf yüklemek istediğinizde, bu kesinlikle mümkün olmayacaktır. Neyse ki bu konuda size yardımcı olabilecek birçok üçüncü parti uygulamalar var.

Facebook Album Downloader, tüm Facebook fotoğraf albümleri indirmeyi sağlar. Kullanıcı dostu arayüzü ile bir Java tabanlı bir uygulamadır.

Facebook Albümler Downloader kullanımı;

Facebook Album Downloader kullanmak için önce http://fad.eu5.org kullanarak Facebook hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Giriş yaparken bazı bilgilerinizi kullanacak. Devam etmeniz gerekiyor. Devam düğmesine tıklayın.

facebook album downloader

Daha sonra uzun bir karakter dizesini görüntüler.

facebook album downloader kullanimi

Facebook Album Downloader programını açın. Programı açtıktan sonra, bu dizeyi kopyalayın ve bu karakter dizesini programa yapıştırın ve ‘All Set’ üzerine tıklayın.

facebook album downloader kullanimi 1

Tüm Facebook arkadaşlarınızın küçük resimleri görünür. Küçük resmin üzerine tıklayarak indirmek istediğiniz bir arkadaşınızı seçebilirsiniz. Program aynı zamanda kolay seçim yapma imkanı sağlar ve albüm önizlemesini gösterir.

Kendi albümlerinizi indirmek istiyorsanız, kendi resminiz üzerine tıklayın ve Albums sekmesine geçin. Açılan listeden albümünüzü seçin ve ‘Download’ üzerine tıklayın. İndirme hızı internet hızınıza ve Facebook albüm büyüklüğüne bağlıdır.

‘Downloads’ sekmesi bilgisayarınıza indirmeden geçerli albümleri gösterir. İndirilen albüm bilgisayarınızda varsayılan çıkış konumuna kaydedilir.

Sonuç olarak Facebook Album Downloader kendinizin veya arkadaşlarınızın tüm Facebook fotoğraf albümlerini indirmek için kolay yoldur.

Tavsiye; Bu programın kullanımını hazırlarken şunu fark ettim ki, bu program ile Facebook arkadaşlarınızdan herhangi bir sizin albümlerinizi kolayca indirebilir. O nedenle Facebook hesabınıza eklediğiniz arkadaşlara ve Facebook hesabınıza eklediğiniz resimlere dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Facebook Album Downloader İndir

Facebook Albums Downloader programını buradan indirebilirsiniz. Bu programı çalıştırmak için Java yüklü olması gerekir. Java 1.4 veya daha üst sürümleri ile uyumludur.

Facebook Album Downloader: Tüm Facebook Fotoğraf Albümleri İndirin İçin Yorum Yap