Facebook Geçici Profil Resmi Nasıl Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanlarda Facebook, profil resimleri için özel, geçici filtreler ile büyük olayların veya etkinliklerin işaretlenmesi gibi faydalı özellikler sunmakta. Bu filtreler, küresel Facebook topluluğuna topluca bir neden için destek ve dayanışma gösterebilmesi için imkan sağlıyor. Facebook artık geçici profil resmi yapmayı sağlayan yeni bir özellik daha ekledi. Geçici profil resmi şimdilik sadece mobil cihazlar üzerinde yapılabilir. Geçici profil resimleri bir saat, bir gün, bir hafta ya da özel bir süre ayarlayabilirsiniz. Gelin birlikte Facebook geçici profil resmi nasıl ayarlanır görelim.

Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry mobil cihazlarınız için Facebook en son güncellemesinin yüklü olduğundan emin olun. Facebook güncel sürümü yüklüyse, Facebook hesabınıza giriş yapın, profil resmini değiştirmek için profilinize gidin. Profil resmi yüklemek istediğiniz zaman küçük bir saat simgesi ile “GEÇİCİ YAP” seçeneğini göreceksiniz. Süresini ayarladıktan sonra profil resmi yüklemesini tamamlayın.

facebook-gecici-profil-resmi-nasil-yapilir

Daha sonra profilinizi ziyaret ettiğinizde geçici profil resmin ne zaman sona ereceğini görebilirsiniz. Süre dolduktan sonra, daha önce profil resminiz hangisi ise ona geri dönecektir.

Bu uygulamanın bir çok faydası vardır. Özel günleri belirtmek için geçici profil resimleri oluşturmak herkesin daha çok hoşuna gidecektir. Sürekli profil resmi değiştirmenize gerek yok.

Facebook Geçici Profil Resmi Nasıl Yapılır? İçin Yorum Yap