Facebook (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Facebook Uygulaması

Facebook, Android telefon ve tabletler için geliştirilen, cepten Facebook’a girmek isteyenler için tasarlanmış ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır. Android mobil cihazlar için resmi Facebook uygulamasıdır.

Bu uygulama sayesinde hızlı bir şekilde bilgi alışverişi yapabileceksiniz. Arkadaşlarınızla mesajlaşmak ve sohbet etmek hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı. Her zaman ve istediğiniz her yerde rahatlıkla Facebook’a girebileceksiniz.

Kimin neler paylaştığını kimin ne yaptığını cepten öğrenin. Resim ve video paylaşımını anında yapın. Oyunlarınıza kaldığınız yerden devam edin. Facebook’a girmek hiç bu kadar kolay olmadı.

Facebook hesabınızı Android cihazlardan kontrol etmek, daha hızlı ve kolay paylaşımlar yapmak için sürekli güncelleme yapılmaktadır. Her yeni güncelleme ile kullanıcıların kullanım deneyimini daha da geliştirmektedir.

Android için Facebook mobil uygulaması ile arkadaşlarınızı, favori sanatçıları veya sayfaları takip edin ve arkadaşlarınızı bilgilendirmek veya hayatı daha eğlenceli hale getirmek için paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Facebook (Android) İçin Yorum Yap