Facebook (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Facebook

4.17/5, Toplam: 6 kişi

Facebook, Windows Phone mobil işletim sistemine sahip telefon ve tabletler için geliştirilen, cepten facebook’a girmek isteyenler için tasarlanmış ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır.

Bu uygulama sayesinde hızlı bir şekilde bilgi alışverişi yapabileceksiniz. Arkadaşlarınızla mesajlaşmak ve sohbet etmek hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı. Her zaman ve istediğiniz heryerde rahatlıkla facebook’a girebileceksiniz.

Kimin neler paylaştığını kimin ne yaptığını cepten öğrenin. Resim ve video paylaşımını anında yapın. Oyunlarınıza kaldığınız yerden devam edin. Facebook’a girmek hiç bu kadar kolay olmadı.

Facebook yeni güncellemesi ile gelen yenilikler;

Windows 10 için yeniden tasarlandı. Büyük ekranlar için geliştirilmiş kullanıcı deneyimi. Etkileşimli bildirimler. Geliştirilmiş gezinti. Geliştirilmiş fotoğraf görüntüleme deneyimi. Sırayla video yürütme ve geliştirilmiş video deneyimi. Continuum desteği. Ekran okuyucusu desteği. Geliştirilmiş yerelleştirme kalitesi. Web Hesabı Yönetimi SSO desteği.

Windows Phone için Facebook uygulaması ile arkadaşlarınızın neler yaptığını görün. Güncellemeleri, fotoğrafları ve videoları paylaşın. Arkadaşlarınız gönderilerinize yorum yaptığında ya da onları beğendiğinde haber alın. Kişiler uygulamasında Facebook arkadaşlarınızla ilgili yenilikleri görün. Facebook arkadaşlarınızı Kişiler uygulamasıyla senkronize edin. Facebook etkinliklerini Takvim uygulamasıyla senkronize edin.

Facebook (Windows Phone) İçin Yorum Yap