Facebook Messenger Lite (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Facebook Messenger Lite Uygulaması

Facebook Messenger Lite, daha küçük dosya boyutu ve daha az mobil veri kullanımı sağlamak için Android mobil cihazlar için Facebook Messenger hafif uygulamasıdır. Tüm ağ koşullarında çalışması için tasarlanmış Messenger Lite uygulaması daha hızlı ve hafiftir.

Facebook Messenger mesajlaşma, arama ve görüntülü konuşma uygulaması, Facebook tarafından tasarlanmış başarılı bir uygulamadır. Yalnız Facebook uygulaması gibi fazla veri kullanması ve önbellekte fazla veri depolamasından dolayı bir çok kullanıcı sıkıntı yaşamaktadır. Özellikle düşük özelliklere ve düşük Android sisteme sahip telefonlar için daha hızlı kullanılması ve hafif olması için Facebook Lite uygulaması geliştirildi. “Messenger Lite”da aynı amaç için tasarlanmış mesajlaşma, arama ve görüntülü konuşma uygulamasıdır.

Facebook Messenger Lite, orijinal Messenger uygulamasına göre kullanım açısından biraz sıkıntılı olsa da, yüklenmesi ve kullanımı daha hızlı, mesajlaşma, fotoğraf ve video gönderme için daha hızlı yükleme sağlar. Mobil veri kullanımını daha verimli hale getirmek için yardımcı olacaktır.

Facebook Messenger Lite uygulaması Android Gingerbread sürümüde dahil olmak üzere yeni veya eski Android telefonların hemen hemen hepsi ile uyumlu çalışır.

Facebook Messenger Lite (Android) İçin Yorum Yap