Facebook Video İndir

Sponsorlu Bağlantılar
5.0
Sponsorlu Bağlantılar

Fcaebook'tan Video İndirme Programı

2/5, Toplam: 1 kişi

Facebook en çok ziyaret edilen ve zaman geçirilen sosyal ağ sitesidir. İnsanların etkileşimde bulunduğu ve milyonlarca videonun döndüğü bir ortamdır. Facebook üzerinde her gün yüzlerce videoya rastlayabiliriz. Komik, futbol, basketbol, eğitici ve öğretici, müzik videoları görmek mümkündür. Hoşumuza giden videolara hemen indirmek isteriz ancak bu biraz sıkıntılı olabiliyor. Programsız Facebook videoları indirmek ve mp3 olarak indirmek için bir yol vardır ancak alternatif bir program isteyebilirsiniz. Facebook Video İndir (Facebook Downloader) ile bilgisayarınızdan kolayca Facebook videoları indirmek mümkündür.

Sadece Facebook’tan video indirmek için tasarlanmış bu basit ve ücretsiz program ile kolay ve hızlı bir şekilde indirme yapabilirsiniz.

Facebook videoları nasıl indirebilirim diye düşünmeye gerek yok. Sadece indirmek istediğiniz videoların URL’sini kopyalamanız yeterlidir. Akıllı URL tanıma özelliği sayesinde kopyaladığınız URL otomatik olarak programın arama çubuğuna yerleştirilir. Bundan sonra yapmanız gereken sadece “indir” tuşuna tıklamak. Facebook video indirme programı, video boyutuna bağlı olarak video bilgisayarınıza indirilecektir.

Facebook Downloader ile Facebook’tan Video Nasıl İndirilir?

Facebook Video İndir (Facebook Downloader) programını açın. Daha sonra Facebook’tan indirmek istediğiniz videoyu belirleyin. Video üstüne sağ tıklayın ve “Show video URL” seçeneğini seçin. Daha sonra açılır küçük pencereden video URL’sini kopyalayın. Akıllı URL tanıma özelliğinin çalışmadığını göreceksiniz. Bu nedenle programın arama çubuğuna URL’yi yapıştırın. Daha sonra İndir düğmesine tıklayın.

Facebook Video İndir İçin Yorum Yap