Facebook Videoları Mp3 Olarak İndir (Programsız)

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’dan videoları Mp3 olarak indirmek veya HD kalitede video indirmek isteyenler için ücretsiz online bir hizmet.

Facebook videoları indirmek için piyasada pek çok program var. Bu programların çoğu işe yaramazdır. Çoğu Facebook video indirme programlarını bilgisayara yüklediğiniz zaman ana sayfa değişiklikleri yapan rahatsız edici reklamlar ile yükleniyor.

Evet arkadaşlar sizler için faydalı olacak çok güzel bir hizmetten bahsetmek istedim. Bilgisayarı program yüklemeden online olarak Facebook videoları mp3 olarak indirmek mümkün. Bu ücretsiz hizmet Facebook videoları indirmek ve Facebook videoları mp3 olarak indirmeyi sağlıyor. Nasıl yapıldığını görmek için yazımızı okumaya devam edin.

Facebook Videoları Mp3 Olarak İndirme

Facebookvideomp3 online hizmeti sayesinde artık program yüklemeden Facebook’dan videoları mp3 olarak indirebilirsiniz. Bu yapacağınız işlem en fazla 1 dakika sürüyor. Tabi video boyutu ne kadar fazla olursa etkileyebiliyor. Aşağıdaki örnekte indirdiğim video 3 dakikalık ve kaliteli bir video. Ama 1 dakika bile sürmedi.

Dilerseniz Facebook videoları Mp4 formatında veya Mp3’e dönüştürülmüş şekilde indirmenizi sağlar. Bu hizmet ayrıca Facebook’ta paylaşılan videoları aramak için özel Facebook arama motoru sağlıyor. Bu arama motoru tabi ki Google tarafından sağlanıyor.

Programsız Facebook’dan Video ve Videoyu Mp3 Olarak İndirme

facebookvideomp3.com sitesini ziyaret edin.

1.Adım: Facebook’ta indirmek istediğiniz videonun URL’sini aşağıdaki gibi alana yapıştırın.

facebook-videolari-mp3-olarak-indir

 

2.Adım: Facebook videonun URL’sini yapıştırdıktan sonra İndir düğmesine tıklayın. Sonra aşağıdaki gibi videoyu indirmek isterseniz Video İndir düğmesine tıklayın. Videoyu Mp3 olarak indirmek için ise MP3 İndir düğmesine tıklayın.

facebook-videolari-mp3-olarak-indir-1-

 

3.Adım: MP3 İndir düğmesine tıkladıktan sonra Mp3 dosyası hazırlanacak.

facebook-videolari-mp3-olarak-indir-2-

 

4.Adım: Mp3 dosyası hazırlandıktan sonra aşağıdaki gibi MP3 dosyanız hazır! diyecek. Daha sonra MP3 İndir (Müzik Dosyası) düğmesine tıkladıktan sonra bilgisayarınıza yüklenecek.

facebook-videolari-mp3-olarak-indir-3-

Eğer Facebook videoyu, video olarak indirmek istiyorsanız iki ayrı indirme linki sunuyor. Dilerseniz normal kalitede indirebilir, dilerseniz yüksek kalitede HD olarak videoyu indirebilirsiniz.

Facebook Videoları Mp3 Olarak İndir (Programsız)” İçin 19 Cevap

  1. ya sinir oldum video indir diyorum ama tekrar sayfa açıyor bilgisayara yüklenmiyor mu anlamadım ama müzik olarak indirdi zaten video cok kısa 15 sn ama yüklemiyor iyice deliricm lütfen yardımcı oluun

Facebook Videoları Mp3 Olarak İndir (Programsız) İçin Yorum Yap