Faces.im Chrome Uzantısı İle Facebook Sohbet Bildirimleri Alın

Sponsorlu Bağlantılar

Teknolojinin bu çağında başkalarından geri kalmayı kimse göz alamaz. Facebook iletileri ve bildirimleri izlemenize yardımcı olan bir çok uygulama vardır. Arkadaşlarınızın durum güncellemeleri ve mesajlarını takip etmeye yardımcı olan Faces.im, Chrome için böyle bir uzantıdır.

Faces.im Chrome Uzantısı

Face.im Windows PC bilgisayara yüklenir ve birisi size bir mesaj gönderirse, anında Chrome tarayıcısı tarafından gösterilir. Sohbet başlıklarını Chrome’da açın herhangi bir yeni sekmede görünür kalır. Sohbet başlıklarına tıklayarak, Facebook iletilere erişebilirsiniz. Chrome URL çubuğunun sağ kısmında Faces.im simgesinin yüklendiğini göreceksiniz. Faces.im simgesine tıklayarak Facebook messenger penceresini açabilirsiniz.

faces-im-chrome-uzantisi

Bir Facebook mesajı aldığınızda, tarayıcınızın yanında küçük popout sohbet başlıklarını alırsınız. Herhangi bir yeni sayfada Sohbet Başlıklarını görmeye başlayacağız.

Bundan sonra, iletiye cevap yazabilir veya önemli bir şey ile meşgul iseniz görmezden gelebilirsiniz. Faces.im bilgisayarınızın dışında veri göndermez.

face-im-chrome-eklentisi

Faces.im iyi bir uzantısıdır ve reklam gibi çalışmasına rağmen, iyileştirmeler yapabilirsiniz. Uzantının eksik yönlerine değinecek olursak, Chrome’da olmadığınız sürece hiçbir bildirim almazsınız. Uzantı tarayıcı kapalı olsa bile  kullanıcı mesajları almaya devam etmesi, Chrome’un arka plan sürecinde çalışmasına izin verilmesi güzel bir özellik olabilirdi.

Faces.im Uzantısını Yükle

Chrome’da çalışırken Facebook açık olmasa bile Facebook bildirimleri almanızı sağlayacak Faces.im uzantısını deneyebilirsiniz. Olumlu sonuçlara alacağınızı düşünüyorum. Umarım faydalı olacaktır.

Yaptığımız denemelerde Facebook’tan gönderilen mesajlarda bildirim göremedik. Ama simgesine tıklayınca Facebook Messenger kutusu açıldı ve gelen mesajları gördük. Bildirimler biraz geç gelebilir diye düşünüyoruz. Ama Facebook açmadan mesajlara kolay ve hızlı bir şekilde ulaştık.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Faces.im Chrome Uzantısı İle Facebook Sohbet Bildirimleri Alın İçin Yorum Yap