Farkları Bul İndir (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Farkları Bul: iPhone, iPad Ücretsiz Fark Bulma Oyunu

Farkları Bul, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad akıllı cihazlarınıza indirerek oynayabileceğiniz Türkçe dil desteği sunan ve ücretsiz olan bir bulmaca oyunudur.

Farkları Bul yetişkinler ve çocuklar tarafından oynanabilecek türde eğlenceli bir oyun yapısı ile birlikte oynayabileceğiniz oyun türlerinden bir tanesidir. Oyunun amacı çok basit. Yapmanız gereken karşınıza çıkacak olan resimler arasında olan farkları araştırıp bulmanız olacak. Hem yetişkinlerin hem de çocukların oynayabilecekleri oyun modları vardır. Yetişkinler Zamana karşı , Hızlı Mod, Kör Mod, İki Oyuncu Modu gibi 4 farklı oyun modu arasında seçim yaparak oynayabilecekler. Çocuklar ise “süre sınırsız” modunu seçerek oynayabilirler.

Farkını Bul oyunun da resimler arasında ki farkları bulduğunuz da ekrana dokunun. Eğer yanlış dokunur iseniz o zaman o zaman süreniz azalacak. Oyundaki resimler çok geniş öğe dizisinden oluşmaktadır. Ne kadar çok oynarsanız, o kadar çok para biriktirebileceksiniz ve bu paralar HD grafik resimleri dizisine ulaşmanıza olanak sağlayacak.

Farkını Bul Ekran Görüntüleri

Farklari-Bul

Farkları Bul İndir (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap