Farkları Bul İndir (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone Ücretsiz Klasik Fark Bulma Oyunu

Farkları Bul, Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı cihazlara indirip oynayabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe dil seçeneği olan bir bulmaca oyunudur.

Farkları Bul hem büyükler tarafından hem de küçükler tarafından oynanabilecek eğlenceli bir oyun yapısı ile karşımıza çıkan ve güzel vakit geçirebileceğiniz bir oyundur. Sizde dilerseniz yalnız başınıza yada sevdiklerinizle beraber oynayıp eğlencenizi daha yukarılara taşıyabilirsiniz.

Farkları Bul adından anlaşılacağı gibi fark bulma oyunudur. Karşınıza iki aynı resim çıkmaktadır ve sizden de istenen bu resimler arasında ki farkları bulmanızdır. Resimlerde ki farkları bulduğunuz zaman ekrana dokunmanız yeterli olacak. Ama yanlış dokunduğunuz zaman süreniz bir azalma olacak. Oyun yapı itibari ile basit görünüme sahiptir. Ama resimler geniş öğelerden oluşacağı için resimler arasındaki farkları bulmanız o kadar da kolay olmayacaktır. Ne kadar çok oynarsanız, o kadar çok para biriktirebileceksiniz ve bu paralar HD grafik resimleri dizisine ulaşmanıza olanak sağlayacak.

Zamana karşı , Hızlı Mod, Kör Mod, İki Oyuncu Modu ve çocuklar için süre sınırsız mod seçenekleri oyunda mevcuttur. Farkları Bul Oyunu gözlem yeteneğinizi geliştirmek ve beyninizi eğitmek için harika bir oyun olarak sizlere sunulmaktadır. Eğlenceniz bol olsun…

Farkları Bul Ekran Görüntüleri

Farklari-Bul

Farkları Bul İndir (Windows Phone) İçin Yorum Yap