Farming Simulator 14

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Çiftçilik ve Tarımcılık Oyunu

5/5, Toplam: 2 kişi

Farming Simulator 14 son dönemlerin popüler oyunları arasında yer alan çiftçilik, tarım gibi oyunlardan bir tanesi olup gerçek hayatta tarımla uğraşıyor ve hasat yapıyormuşçasına hasat hayallerini yerine getirmek için çiftlik ve tarım alanlarını kontrol altına almaya çalışacağınız bir oyundur.

Farming Simulator 14 kontrol etmek için tarım makineleri sayısını fazlasıyla vermektedir. Tüm otantik Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Kuhn, Amazone ve Krone dahil olmak üzere gerçek tarım üreticileri ve ekipman modelleri ile donatılmış tarzda bir oyun yapısına sahiptir.

Son derece detaylı 3D grafikler ve kaygan kullanıcı arayüzü bir sonraki seviyeye kadar oyun deneyiminizi artırmaktadır. WiFi ve Bluetooth bağlantısı sayesinde yerel çok oyunculu modu ile arkadaşlarınız ile oynayın.

Buğday ya da mısır ve daha fazla seçenek arasından dilediğinizi yetiştirin ve pazarda satın. Hayvanları beslemek için saman balyaları oluşturun ve ardından en yüksek teklifi verene sütleri satın. Biyogaz Tesisinde ot veya saman satarak para kazanın. İşinizde size yardımcı olmak için bilgisayar kontrollü yardımcıları kiralayarak oynayacağınız oyun gerçekçi bir tarım deneyimi için geliştirilen güzel ve eğlenceli bir oyundur.

Farming Simulator 14 İçin Yorum Yap