Farmville 2 [Facebook]

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Farmville 2: Facebook 3 Boyutlu Online Çiftlik Oyunu

4.07/5, Toplam: 42 kişi

 Farmville 2, Facebook üzerinden oynayabileceğiniz bir çiftlik kurma oyunudur. Oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Oyun 3 boyutlu görsellerinin yanı sıra kolay kullanılabilirlik özelliği ile de dikkat çekmektedir ve eğlenceli oyunlar arasında yer almaktadır.

Farmville 2 oldukça geniş bir oyuncu kitlesine sahip. Farmville oyunu ile benzer oyunların ötesinde güzel bir görsellik sunan oyunun ikincisi olan Farmville 2‘de yine beklentilerin ötesinde oyun deneyimi sunuyor. Şu an için ilk oyun olan Farmville’nin ötesinde bir oyun olarak oyuncular ile buluşuyor. Farmville 2 alanındaki en iyi yapım olduğunu sahip olduğu kaliteli içeriği ve oynanışı ile anlamak mümkün.

Farmville 2‘nin önemli özellikleri arasında 3 boyutlu görsellere sahip olmasıdır. Zaten oyunların görsellikleri oyun sevenler tarafından hep ön planda tutulmaktadır. Bundan dolayı da  Farmville 2 görsellik açısından beklentileri karşılamaktadır. Oyun görselliğinin yanı sıra oynanış açısından da yenilik ve kolaylık sağlıyor.

Bahsettiğimiz kolaylıklardan kasıt ise oyun daha basit ve anlaşılır oldu. Bundan dolayı bu oyunu oynamak isteyip de oyunu çözemeyeceğini düşünerek oynamayanlar içinde düşünce değişikliğine yol açacaktır.

Gelen yeniliklerden bir tanesi de sulama sistemindeki değişiklikler. Daha rahat bir şekilde kuyulardan su temin edebilir ve tarla ve bitkilerinizi sulaya bilirsiniz. Bitki ve tarla yetiştirmenin yanı sıra Farmville 2’de hayvan yetiştirme konusu da farklı bir tabloda yer alıyor. Artık çiftlik hayvanlarınızı küçüklüğünden itibaren büyütebilecek ve onların gelişim sürecine şahit olacaksınız.

Farmville 2 [Facebook]” İçin Bir Cevap

Farmville 2 [Facebook] İçin Yorum Yap