FastRawViewer 0.9.3 (32-bit) İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

FastRawViewer: Hızlı RAW Fotoğrafları Görüntüleme

FastRawViewer RAW kamera formatlarını destekleyen diğer birçok resim görüntüleme programlarında olduğu gibi beklemek zorunda kalmadan hızlı olarak RAW kamera formatları görüntülemeyi sağlayan ücretsiz bir programdır.

Yıldırım hızlı taramaya ek olarak, çok sayıda dosyaları yönetmek için ek özellikler sunar. Kolayca derecelendirme ve etiketler uygulayabilirsiniz, temel EXIF verilerin yanı sıra RAW histogram görüntüleme sağlar.

Hızlı bir şekilde kötü çekimleri “Rejected/Reddedildi” klasörüne taşıyabilir veya ayıklayabilirsiniz. Böylece en iyi çekimleri kolayca sıralayabilirsiniz. Hatta kullanımı daha verimli hale getirmek için, klavye kısayollarını kullanabilirsiniz.

İsteğe beyaz dengesi ve pozlama ayarlamaları, verileri XMP dosyalarına kaydetme, Photoshop uyumluluğu (XMP değerlendirme ve etiketler), aşırı ve yetersiz pozlanmış alanlar için spot aydınlatma ve daha fazlasını içerir.

FastRawViewer neredeyse varolan herhangi bir RAW formatını destekler. Orijinal RAW dosyaları asla kaybolmaz, tüm ayarlamalar XMP dosyasına kaydedilir.

FastRawViewer – Ekran Görüntüsü

fastrawviewer-indir- fastrawviewer-indir

FastRawViewer 0.9.3 (32-bit) İndir İçin Yorum Yap