FastStone Photo Resizer

Sponsorlu Bağlantılar
3.8
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Fotoğraf Boyutlandırma ve Dönüştürme Programı

4.5/5, Toplam: 4 kişi

FastStone Photo Resizer hızlı ve kolay bir şekilde resim/fotoğraf boyutlandırma imkanı sunan ücretsiz bir resim boyutlandırma programıdır.

Bu ücretsiz program fotoğraf boyutlandırmanın yanı sıra bir çok faydalı özellik sunuyor. Ayrıca tek tek resimleri veya fotoğrafları düzenlemek yerine toplu olarak işlem yapmanızı sağlıyor. Resimleri dönüştürme, yeniden adlandırma, yeniden boyutlandırma, kırpma, döndürme, renk derinliğini değiştirme, resimlere metin ve filigran eklemek için olanak sağlayan harika bir programdır.

FastStone Photo Resizer programının kullanımı çok basittir. Sürükle bırak özelliği sayesinde, resimleri doğrudan program arayüzüne atarak düzenleme yapabilirsiniz.

Programın kısaca özelliklerine bakacak olursak; toplu modunda resimleri dönüştürme ve yeniden adlandırma. JPEG, BMP, GIF, PNG, TIFF ve JPEG2000 formatlarını destekler. Resim düzenleme programı gibi; resim kırpma, renk değiştirme, yeniden boyutlandırma, renk efektleri uygulamak, metin, filigran ve sınır efektleri ekleme gibi ekstra özellikler sağlıyor.

Ardışık sayı ile görüntüleri toplu olarak yeniden adlandırma yapabilirsiniz. Ve daha bir çok faydalı özellikler sağlayan bu program resim boyutlandırma programları arasından en iyilerden biridir diyebilirim. Program hem ücretsiz hem de harika özellikler sağlıyor. Denemekte fayda var.

FastStone Photo Resizer (Portable) İndir
Ücretsiz Portable Fotoğraf Boyutlandırma Programı

FastStone Photo Resizer Hakkında Yazılar

FastStone Photo Resizer İçin Yorum Yap