FBackup

Sponsorlu Bağlantılar
6.4.355
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Veri Yedekleme Programı

3/5, Toplam: 1 kişi

FBackup, veri yedeklemek için kullanabileceğiniz Windows sistemler için ücretsiz ve Türkçe yedekleme programıdır.

FBackup ile dosya yedeklemek çok kolay olacak. Nereye, neyi, nasıl ve ne zaman yedekleme yapacağını belirtin geriye kalanı o yapsın. Kişisel bilgileri, önemli belgeleri, dosya ve klasörleri USB veya herhangi bir cihaza, yerel veya ağ sürücülerine yedekleme yapsın.

Yedek işini tanımladıktan sonra Yedekle düğmesine (veya F6’ya) basarak işlemi başlatabilirsiniz. Eğer zamanlayıcıyı ayarlama yaptıysanız zamanı geldiğinde yedekleme kendiliğinden başlar. FBackup ile yerel sürücülerinizden (USB ile bağladığınız sürücüler de dahil) kolayca USB/Firewire aygıtlarına veya ağ sürücülerine yedekleme yapabilirsiniz.

Yedeklerinizi yerden kazanmak için standart zip dosyaları olarak (tam yedekleme tipini seçtiğinizder) veya sıkıştırma yapmadan asıl dosyaların birebir kopyasını oluşturarak (yansı yedekleme tipini seçtiğinizde) saklayabilirsiniz.

FBackup veri yedeklemek isteyenler için ideal bir programdır. Kişisel ve ticari kullanım ücretsizdir. Herhangi bir ücret ödemeden gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

FBackup İçin Yorum Yap