FBReader (Android APK)

Hemen İndir

Editörün Puanı

Virüs Testi

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 3.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 7.6 MB
  • Tarih 9 ay Önce
  • İndirme Sayısı 99

Android İçin FBReader (APK) Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

FBReader (APK), Android akıllı telefon ve tabletler için ücretsiz olarak sunulan bir e-kitap okuma uygulamasıdır. FBReader Google Drive tabanlı bulut hizmeti ile okuma pozisyonları ile senkronizasyonu desteklemektedir. Senkronizasyon etkinleştirmek ve parametre yapılandırma seçimini değiştirebilirsiniz.

FBReader .apk” dosyası üretici tarafından sunulmaktadır. Bu nedenle herhangi bir sorun olmadan ve güvenliğinizi tehlikeye atmadan gönül rahatlığı ile indirebilir ve kullanabilirsiniz.

FBReader özelleştirilebilir, hızlı bir e-kitap okuyucudur. TrueType / OpenType yazı tipleri ve daha fazlasını okuyabilirsiniz. Ekran parlaklığı okuma sırasında değiştirilebilir. Farklı gündüz / gece renk şemalarını destekler.


LCD ve eInk ekranlarında metinleri görüntüleyebilirsiniz. Özel OPDS kataloglar da desteklenmektedir.

FBReader dış sözlükler ile entegre edilmiştir. ColorDict destekler, Fora Sözlük, FreeDictionary.org, LEO Sözlük (Paragon Software tarafından) tüm SlovoEd sözlükler. 24 dilde heceleme kalıpları içerir.

Uygulama ile okuyabileceğiniz ana kitap formatları ePub (ePub3 kısmen desteklenen), Kindle (Mobipocket), fb2 (.zip). Diğer desteklenen formatlar: RTF, doc (MS Word), html, düz metin.

FBReader: Favorite Book Reader uygulaması Android mobil cihazlar için en iyi e-kitap okuma uygulamalarından biridir. Türkçe dil desteğinin olmaması büyük bir eksiklik olabilir ama ileri zamanda bununda olmasını bekliyoruz. Bunun dışında işlevsellik ve kullanım kolaylığı açısından gerçekten başarılı bir uygulamadırı.

FBReader (Android APK) İçin Yorum Yap