FBReader (BlackBerry)

Sponsorlu Bağlantılar
1.204.620
Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry Ücretsiz E-Kitap Okuma Uygulaması

FBReader, BlackBerry mobil cihazlar için ücretsiz bir e-kitap okuyucu uygulaması. Epub, rtf, doc (MS Word), html, fb2 (.zip), (korumalı olmayan kindle kitaplar dahil) mobi ve düz metin dosyası formatlarını destekler.

FBReader özelleştirilebilir, hızlı bir e-kitap okuyucusudur. TrueType / OpenType yazı tipleri ve daha fazlasını okuyabilirsiniz. Ekran parlaklığı okuma sırasında değiştirilebilir. Farklı gündüz / gece renk şemalarını destekler.

LCD ve eInk ekranlarında metinleri görüntüleyebilirsiniz. Özel OPDS kataloglar da desteklenmektedir.

FBReader dış sözlükler ile entegre edilmiştir. ColorDict destekler, Fora Sözlük, FreeDictionary.org, LEO Sözlük (Paragon Software tarafından) tüm SlovoEd sözlükler. 24 dilde heceleme kalıpları içerir.

Uygulama ile okuyabileceğiniz ana kitap formatları ePub (ePub3 kısmen desteklenen), Kindle (Mobipocket), fb2 (.zip). Diğer desteklenen formatlar: RTF, doc (MS Word), html, düz metin.

FBReader: Favorite Book Reader uygulaması BlackBerry mobil cihazlar için en iyi e-kitap okuma uygulamalarından biridir. Türkçe dil desteğinin olmaması büyük bir eksiklik olabilir ama ileri zamanda bununda olmasını bekliyoruz. Bunun dışında işlevsellik ve kullanım kolaylığı açısından gerçekten başarılı bir uygulamadır.

FBReader (BlackBerry) İçin Yorum Yap