Feewhee: Fare İle Pencere Boyutu ve Şeffaflığı Kontrol Etme

Sponsorlu Bağlantılar

Feel the Wheel veya Feewhee fare kaydırma tekerleğine inanılmaz bir özellik ekleyen ücretsiz bir programdır. Bu araç ile uygulamaları yeniden boyutlandırmak ve sadece fare tekerleğini kaydırarak kendi saydamlığını kontrol edebilirsiniz. Kısacası, bu fare tekerleği ile pencere boyutları ve saydamlığını kontrol etmenizi sağlar. Pencere köşelerini sürüklemeden kolayca uygulama penceresini yeniden boyutlandırmayı sağlayan Feewhee gerçekten çok yararlı ve bir çok yenilik getiriyor.

Feewhee akıllıca geliştirilmiştir. Tüm gereksiz pencere boyutlandırma ve şeffaflık değişikliklerini önler. Pencerenin başlık çubuğu üzerine fareyi gezdirin ve ardından tekerleği kaydırarak değişiklikleri yapabilirsiniz. Feewhee bu iki işlemi çok iyi bir şekilde gerçekleştirir.

Pencereler için boyutlandırma, pencerenin köşelerini sürükleyerek boyutlandırma yapmaya benzer. Pencerenin köşesine fareyi hareket ettirip, boyutlandırma simgesini yakalamak ve fareyi hareket ettirmek gerekiyor. Ama Feewhee ile sadece fareyi pencerenin başlık çubuğu üzerine getirip ve kaydırma tekerleğini hareket ettirmeniz gerekiyor.

feel-the-wheel-feewhee-

Benzer şekilde, programın başlık çubuğunda üzerinde gezinip tekerleği kaydırarak ve klavyeden Shift tuşuna basıldığında pencerenin şeffaflığını değiştirebilirsiniz. Pencereyi tamamen şeffaf yapmak uzun bir süre kaydırabilirsiniz veya saydam veya daha az şeffaf yapmak için kısa bir süre için kaydırabilirsiniz.

Feewhee gayet iyi çalışıyor fakat Microsoft Office uygulamaları ve Windows Görev Yöneticisi ile çalışmıyor olabilir. Ama yine de bu aracın bir çok kullanıcı için faydalı olacağını düşünüyorum.

Feel the Wheel (Feewhee) İndir – Free Download

Feel the Wheel (Feewhee) programı XP, Vista, Windows 7 üzerinde çalışıyor. Windows 8.1’de denendi fakat çalışmadı.

Feel the Wheel (Feewhee) İndir

Feewhee: Fare İle Pencere Boyutu ve Şeffaflığı Kontrol Etme İçin Yorum Yap