Fiddler4

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

HTTP (S) Trafiği Kaydeden Web Hata Ayıklama Programı

Fiddler4, bilgisayarınız ve internet arasındaki tüm HTTP (S) trafiği kaydeden bir web hata ayıklama yazılımıdır.

Fiddler, trafik kontrol kesme noktası ayarlamak ve gelen veya giden veri ile “fiddle” sağlar. Fiddler güçlü bir olay tabanlı komut dosyası alt sistemi içerir ve herhangi bir .NET dili ile uzatılabilir.Fiddler bilgisayarınız ve internet arasındaki tüm HTTP (S) trafik günlüklerini görüntülemeyi sağlar. Fiddler programı sayesinde gelen ve giden verileri takip edebilirsiniz. Bağlantıda çıkan hataları da ayıklamanızı sağlar.

Fiddler ücretsiz ve Internet Explorer, Google Chrome, Apple Safari, Mozilla Firefox, Opera, ve daha fazla gezginler/web tarayıcı dahil olmak üzere, bir proxy destekleyen herhangi bir uygulamadan trafik hatasını ayıklar. Ayrıca, Android, Windows Phone, iPod / iPad ve diğerleri gibi popüler mobil cihazlarda da trafik hatalarını ayıklar.

Fiddler bir bakışta “toplam sayfa ağırlığı,” HTTP önbelleğe alma ve sıkıştırmayı görmenizi sağlar. Kısacası, Fiddler4 herhangi bir tarayıcı, mobil cihaz ve platformda web trafik analizi, web trafiği kaydetme ve hata ayıklama için yardımcı olur.

Fiddler4 sürümü Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 sürümleri destekler ve Microsoft .NET 4 gerektirir.

Fiddler Kullanım Videosu

Fiddler4 İçin Yorum Yap