FIFA 17 Mobile Futbol (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad için FIFA 17 Mobile Futbol oyunu

ELECTRONIC ARTS’ın en popüler oyunu FIFA’nın iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için tasarlamış olan, kapak resmini Marco Reus’un süslediği FIFA 17 Mobile Futbol oyunu karşımızda. Gerçekçilik ve oynanabilirliği açısından gerçekten büyüleyici bir oyun. Küçük dosya boyutu sayesinde depolama alanı sorunu olmadan kolayca indirin ve oynayın. Oyun ücretsiz ve Türkçe olarak sunulmaktadır.

Oyunda takımınızı kurun, yönetin, taktiklerinizi belirleyin ve rakiplerinizi gol yağmuruna tutun. Android, iOS ve Windows 10 Mobile mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmıştır. 30’dan fazla lig, 650 futbol takımı ve 17.000 futbolcuyla gerçeğe uygun bir futbol keyfi yaşayabilirsiniz.

En sevdiğiniz takımı seçin, transferler yaparak takımını üst sıralara çıkarın. Atak Moduyla oyuna yeni rekabet seviyesi getirin. Atak pozisyonlarını oynayarak zafere ulaşabileceğiniz heyecan verici maçlara çıkın. Küçük çaplı stratejilerin ve güncellenen kontrollerin ustası olarak takımınızı başarıya ulaştırın.

Futbol oynamanın yanı sıra futbol dünyası ile ilgili güncel haberler ve maçlara uygun içeriklere ulaşın. Gün boyunca değişen Canlı Etkinlinklere anında katılın; ödül, Paket ve Oyuncu Öğeleri kazanma şansı yakalayın.

iOS için FIFA 17 Mobile Futbol oyunu çevrimiçi oyun olduğu için internet bağlantısı gerektirir. Bu nedenle WiFi bağlantısıyla oynamanızı tavsiye ederiz. Mobil veri kullanımda, bağlantını yetmeyebilir ve ekstra fatura ödeyebilirsiniz.

FIFA 17 Mobile Futbol (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap