File Optimizer

Sponsorlu Bağlantılar
9.60.1708
Sponsorlu Bağlantılar

Dosya Boyutunu Küçültme Programı

5/5, Toplam: 2 kişi

File Optimizer bir çok dosya formatını destekleyen kayıpsız bir şekilde dosya boyutunu küçültme sağlayan ücretsiz bir programdır. Dosyaları sıkıştırmak ve daha az dosya boyutuna sahip dosyalar oluşturmak için yardımcı olacak güzel bir araçtır.

Bilgisayarınızdaki dosyaları başka bir bilgisayara, USB flash diske, CD/DVD veya herhangi taşınabilir cihaza taşımanı mı gerekiyor? Tek bir seferde daha çok dosya taşımak, yazdırmak için dosya boyutlarının fazla büyük olmaması gerekir. Özellikle resim dosyaları çok büyük dosya boyutlarına sahiptir. Dosya boyutunu küçültmek, dosyaları sıkıştırmak için File Optimizer programını kullanabilirsiniz.

BMP, DIB, CSS, DLL, BPL, DRV, LZL, SYS, EXE, SCR, GIF, GZ, TGZ, SVGZ, HTM, HTML, MHT, MHTML, XHTML, XML, SGML, ICO, JNG, JPE, JPG, JPEG, THM, JS, JSON, MNG, MP3, OBJ, O, LIB, A, OGG, OGV, CHM, CHS, CHW, DOC, DOT, FPX, MDB, MDT, MIX, MPD, MPP, MPT, MSI, MSP, MST, ONE, OST, PPS, PPT, PUB, PUZ STICKYNOTES, SNT THUMBS, DB, VSD, VST, VSS, XL, XLC, XLM, XLS, XLW, XSF, XSN, DCX, PCC, PCX, EPDF, PDF, APNG, ICO, PNG, SWF, FAX, TIF, TIFF, PTIF, PTIFF, WEBP, AIR, APK, APPX, CBZ, DOCM, DOCX, DOTX, DOTM, DWFX, EPUB, IPA, JAR, MPP, NAR, ODT, OEX, OXPS, PPAM, POTM, POTX, PPSM, PPSX, PPTM, PPTX, PUB, SLDM, SLDX, VDX, VTX, VSX, XAP, XLAM, XLSM, XLSX, XLTM, XLTX, XPS, ZIP, AAI, AVS, FITS, JP2, JPC, HDR, HRZ, MIF, MIFF, MTV, OTB, P7, PALM, PDB, PBM, PCD, PCDS, PFM, PGM, PICON, PIC, PICT, PNM, PPM, PSB, PSD, SUN, VICAR, VIFF, WBMP, XBM, XPM ve XWD dosyaların boyutlarını küçültmeyi sağlar.

Dosya boyutunu küçültme programı arayanlar için File Optimizer programını tavsiye ederiz. Neredeyse tüm dosya biçimlerini desteklemektedir.

Windows bilgisayarınız için diğer dosya araçları programlarına göz atabilirsiniz.

File Optimizer İle Dosya Boyutunu Azaltın

File Optimizer” İçin Bir Cevap

File Optimizer İçin Yorum Yap