Filedrop İndir (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone / iPad İçin Filedrop – Pair and Share

iOS mobil cihazlardan dosya transfer etmek, dosya taşımak veya aktarmak için iPhone, iPad, iPod touch mobil cihazınızı bilgisayarlara bağlamanıza gerek kalmadı artık. Bilgisayardan iOS cihazlara veya iOS cihazlardan bilgisayara dosya transfer etmek veya taşımak için WiFi kullanabilirsiniz. Filedrop uygulaması WiFi üzerinden dosya paylaşım yapmaya izin veren küçük bir uygulamadır. Bu sayede artık iPhone telefondan veya iPad tabletten resim, video, müzik vs aktarmak hızlı ve kolay olacak.

Filedrop uygulaması Türkçe dil desteği ile kolay bir kullanım sunuyor. Sizde bu uygulamayı hemen indirin, hızlı ve kolay dosya paylaşmanın tadını çıkarın.

Filedrop-iphone-ipad

MAC bilgisayardan iPhone telefona müzik aktarmak veya herhangi bir dosyayı taşımak istiyorsanız MAC Filedrop programını açın ve iPhone telefondan da bu uygulamayı açın. WiFi üzerinden paylaşılan dosyaları hemen göreceksiniz ve kolay bir şekilde iPhone’a yükleyebilirsiniz. Artık iPhone’a müzik yüklemek için bilgisayara bağlamanıza gerek yok. Filedrop uygulaması ile kablo bağlamadan WiFi üzerinden sevdiğiniz şarkıları hemen yükleyebilirsiniz.

Filedrop uygulamasını çok düşük bir fiyatla satın alabilirsiniz.

Filedrop İndir (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap