Files&Folders Pro (Windows Phone)

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Windows Phone 10, 8.1
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 3.85 - 17.46 MB
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 52

Windows Phone İçin Files&Folders Pro Uygulaması

Files&Folders Pro, Windows Phone mobil cihazlar için akıcı ve kullanışlı Türkçe dosya yöneticisidir. Mobil cihazlarda dosya veya klasör yönetimi oldukça zordur. Bu amaçla dosya yönetimi kolaylaştırmaya yönelik bir çok uygulama geliştirilmiştir. Kullanıcılar Files&Folders Pro uygulamasını gayet başarılı buluyor.

Files & Folders Pro uygulaması ile dosya ve klasörlerinizi yönetebilir, arşiv dosyalarınızı çıkarabilir, filmlerinizi izleyebilir, fotoğraflarınızı görüntüleyebilir ve müzik dinleyebilirsiniz. OneDrive, Dropbox desteği sunmaktadır.

Dosya ve klasörler üzerinde kopyalama, taşıma, yeniden adlandırma, silme yapabilirsiniz. RAR, ZIP, 7z, ZipX, ISO, BZIP2, GZIP, TAR, ARJ, XZ, CAB arşiv dosyaları açabilir ve bu arşivlerden dosyaları çıkarabilirsiniz.


Pek çok formatta görüntü, belgeleri açma (doc, docx, rtf, jpeg, png, bmp, gif, tiff), ayrıca video ve ses formatlarını (mp3, wma, m4a, aac, wav, ac3, avi, 3gp, wmv, mp4, m4v, mov) oynatmayı destekleyen dahili bir medya oynatıcı mevcuttur. Dahili medya oynatıcısı arka planda müzik çalmayı destekler. Snapped mod (Dokunarak gezinme modu) desteği içerir.

Files & Folders Pro uygulaması eklenen klasörleri favorilere ve başlangıç ekranına sabitleme. Charms çubuğu desteği: Arama ve Paylaşma. Sistem ile çalışan Pano (Dosya gezginine kopyalama). Temalar ve arkaplanlar, Bing duvar kağıtları. Video ve görüntü önizleme. Taşınabilir cihazlar ve flash sürücüleri takarken çok otomatik çalıştırma. Kısayol komutları da sunuyor.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Files&Folders Pro (Windows Phone) İçin Yorum Yap