FileSearchy

Sponsorlu Bağlantılar
1.4.1
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Hızlı ve Kolay Dosya Arama Programı

FileSearchy, hızlı ve kullanışlı bir ücretsiz dosya arama programıdır. Bu ücretsiz program sayesinde bilgisayarda binlerce dosya arasından istediğiniz dosyayı çok hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Ayrıca bir çok arama kriterleri sayesinde kesin bir sonuç alabilirsiniz.

FileSearchy bilgisayarınızdaki dosyaları aramak için, hızlı, güçlü ve kullanımı kolay bir yazılımdır. Dosya adına veya başka seçeneklere göre gerçek zamanlı arama sağlar. Anlık dosya arama ile diğer arama araçları aksine, aynı zamanda içerik, tarih ve boyuta göre arama sağlar. FileSearchy dosya adı ve içeriği metni bulunan birçok popüler formatları ve vurgulamaları destekler.

Bu ücretsiz program ile dosya adına göre, metin vurgulama tekniği ile, dosya içeriği ve gelişmiş sorgulama teknikleri ile dosya arama yapmayı sağlar. Windows dosya arama özelliğinden kat kat daha hızlı bir arama sağlar. Windows arama özelliği, çok az dosya olsa bile daha çok zaman alıyor. Ama bu program ile, dosyalarınız ne kadar çok olursa olsun, hızlı bir şekilde aradığınız dosyaları bulabilirsiniz.

FileSearchy programının kurulumu ve kullanımı çok basittir. Uzaman olmaya gerek yoktur. Çok basit şekilde kesin sonuçlar elde edebilirsiniz. Denemekte fayda var. FileSearchy programının ücretsiz sürümüdür. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Microsoft Office belgelerinin içeriğini ararken en iyi sonuçları sağlamak için Microsoft Office 2010 Filter Packs yüklemenizi tavsiye ederiz.

FileSearchy İçin Yorum Yap