FileSearchy: Windows 8 İçin Alternatif Dosya Arama Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Diskinizde pek çok dosya var ve kendi sisteminizde dosyalarınızı bulmak bile çok zaman alıyorsa, o zaman FileSearchy sizin için doğru bir yazılımdır. FileSearchy gerçekten kolayca dosyayı bulmak için yardımcı olan güçlü, kullanımı kolay bir yazılımdır. Sadece FileSearcy kullanmak ve aradığınız dosyaları bulmak için farklı yöntemler kullanır. Bu alternatif dosya arama programı da içerik, tarih ve boyuta göre arama sağlar.

FileSearchy çok etkili çalışan bir dosya arama aracıdır. Belirli bir dosya adı veya seçtiğiniz kriterlere göre arama yapabilirsiniz ve ana penceresinde konum, boyut, veri değiştirilmiş ve bilgileri gösterir.

  • Kurulum işlemi çok kolaydır ve herhangi bir özel beceri ya da bilgi gerektirmez. Yapmanız gereken ücretsiz yazılımı indirmek ve kullanmaya başlamak.
  • Yazılımı indirdikten sonra, kurulum dosyasını çalıştırın ve en kısa sürede dosyalarınızı aramak için uygulamayı kullanmak istediğiniz dili seçmeniz istenir.
  • Bir sonraki adım, lisans anlaşmasını kabul etmek.
  • Sisteminize yazılım yüklemek için Yükle (Install) düğmesine tıklayın.

FileSearchy ile dosya arama nasıl yapılır;

FileSearchy yazılımında farklı bir yerde dosya ve klasör araması yapabilirsiniz. Dosya ve klasör aramak istediğiniz dizini belirtebilirsiniz.

FileSearchy indir - Dosya Arama Programi

İstiyorsanız, dosya değiştirilme tarihinin yanı sıra dosyanın boyut aralığını belirtebilirsiniz.

Gelişmiş seçenekler (Show advanced options) üzerine tıklayarak ifade türü ve küçük harf duyarlılığını seçebilirsiniz.

FileSearchy özellikleri:

Hızlı bir şekilde dosya adına göre dosyaları bulmak: FileSearchy dosya adlarını veri tabanında tutar ve arama işlemi yaptığınız zaman çok hızlı sonuç verir.

Sekmeli Kullanıcı Arayüzü: FileSearcy tek bir seferde birkaç arama yapmak ve aynı sonucu karşılaştırmak için sekme kullanımı sağlıyor.

Metin Vurgulama: Adı ve içeriği bulunan dizeleri kolay hızlı bir şekilde bilgi toplamak için vurgulama yapmayı sağlar.

Dosya İçeriği Arama: Dosya içeriği arama yardımı ile bir düz metin dosyası, Pdf dosyası, Word Dosyası ve diğer belgeler ile arama yapabilirsiniz.

Gelişmiş sorgular: Tam ad, alt dize, sözcük, düzenli ifade kullanarak dosyayı arayabilirsiniz. Tek seferde birden çok dize araması yapabilirsiniz.

Windows Gezgini Entegrasyonu: Explorer ve klasör bağlam menüsünü kullanarak diğer uyumlu uygulama araması yapabilirsiniz.

FileSearchy İndir

FileSearchy Internet üzerinde iki sürümü mevcuttur. İlki ücretli olan Pro sürümüdür. Diğeri buradan indirebileceğiniz FileSearchy ücretsiz sürümüdür. Bu ücretsiz sürüm, kesinlikle zaman kazandıracak ve aynı zamanda iş verimini artıracak.

FileSearchy: Windows 8 İçin Alternatif Dosya Arama Programı İçin Yorum Yap