Finans Borsa Döviz Altın Hisse

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Piyasa Takip ve Finans Uygulaması

Finans Borsa Döviz Altın Hisse Android cihazınız ile her yerden Türkiye ve global finans piyasalarını gerçek zamanlı olarak takip etmeniz için geliştirilen ve ücretsiz olarak sunulan bir uygulamadır. Uygulama ile her türlü borsa, altın, döviz, hisse senedi ve daha fazlasını kolay bir şekilde takip edebileceksiniz.

Hisse senedi, ETFler, Bonolar, Emtialar, Dövizler, Bitcoin, Endeksler ve daha fazla finans aracını kolay bir şekilde takip edebilir ve canlı sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Piyasaları takip edebilir, piyasaları etkileyen her türlü durumdan haberdar olabilirsiniz. Teknik analizleri, canlı grafikleri, son dakika haberlerini izleyerek pozisyonlarınızı takip edebilmek için kendi portföyünüzü yaratıp, özelleştirebilirsiniz.

Gerçek zamanlı olarak takip edebileceğiniz 70 küresel piyasada işlem görmekte olan borsa, endeks, hisse senetleri ve emtialar gibi 40 binin üzerinde finansal araç ve daha fazla ile ilgili canlı fiyatları/kurları anlık takip edin.

Ekonomi ile ilgili her türlü bilgiyi kolay bir şekilde takip edebilmenize olanak sağlayan Finans Borsa Döviz Altın Hisse uygulaması ile her an ekonomik gelişmelerden haberdar olabileceksiniz.

Finans Borsa Döviz Altın Hisse İçin Yorum Yap