First Touch Soccer 2015 (Android APK)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android için First Touch Soccer 2015 oyunun APK dosyası

4.38/5, Toplam: 8 kişi

First Touch Soccer 2015 oyununun APK dosyasını paylaşıyoruz. Çünkü, oyun üreticileri tarafından kaldırılmıştır.

Uyarı: Android telefon veya tabletten Gelişmiş Ayarlar ve ardından Güvenlik kısmından Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini aktif hale getirin. Böyle yapmazsanız First Touch Soccer 2015 APK dosyasını indiremezsiniz. Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini etkinleştirdikten sonra oyunu indirin ve oynamaya başlayın. Herhangi bir sorun yoktur.

First Touch Soccer 2015 oyunu Yandex Disk üzerine yükledik. İndirme bağlantımıza tıkladıktan sonra, Yandex sayfasından indirme düğmesine tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

First Touch Soccer 2015 APK, küçük dosya boyutu ile Android telefon ve tablet üzerinde oynanan ücretsiz gerçek bir futbol maç oyunudur. Gerçekçi, sürükleyici ve bağımlılık yapan bir oyun. İnanılmaz özellikleri, modları, çarpıcı grafikler ve akıcı oyunu ile kaçırılmaması gereken oyunlardan biri.

Menajer modunda takımını kontrol altına alın. Yeni oyuncular ile sözleşmeler imzalayın ve eşsiz stat editörü ile kulübün stadını özelleştirin. Nefes alma görselleri ve üst düzey animasyonu ile gerçekten keyif verici bir oyun.

FTS 2015 oyuncu ve stadyum grafikleri ile mobil cihazda farklı bir futbol deneyimi yaşatacak. Dinamik aydınlatma sistemi ile, gerçekten iyi bir futbol oyunu.

Her yetenekleri test etmenizi sağlayacak günlük maçlar yapın. First Touch Soccer 2015 oyununu oynamak ücretsizdir. Ancak bazı içerik ve oyun öğelerini satın alabilirsiniz.

Android için First Touch Soccer 2015 oyunu küçük dosya boyutu ve oynanış kolaylığı ile tercih edilebilir.

First Touch Soccer 2015 (Android APK)” İçin 2 Cevap

First Touch Soccer 2015 (Android APK) İçin Yorum Yap