First Touch Soccer 2015 (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
2.07
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin First Touch Soccer 2015 Oyunu

3.33/5, Toplam: 3 kişi

First Touch Soccer 2015, küçük dosya boyutu ile iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) üzerinde oynanan ücretsiz gerçek bir futbol maç oyunudur. Gerçekçi, sürükleyici ve bağımlılık yapan bir oyun. İnanılmaz özellikleri, modları, çarpıcı grafikler ve akıcı oyunu ile kaçırılmaması gereken oyunlardan biri.

Menajer modunda takımını kontrol altına alın. Yeni oyuncular ile sözleşmeler imzalayın ve eşsiz stat editörü ile kulübün stadını özelleştirin. Nefes alma görselleri ve üst düzey animasyonu ile gerçekten keyif verici bir oyun.

FTS 2015 oyuncu ve stadyum grafikleri ile mobil cihazda farklı bir futbol deneyimi yaşatacak. Dinamik aydınlatma sistemi ile, gerçekten iyi bir futbol oyunu.

Her yetenekleri test etmenizi sağlayacak günlük maçlar yapın. First Touch Soccer 2015 oyununu oynamak ücretsizdir. Ancak bazı içerik ve oyun öğelerini satın alabilirsiniz.

iPhone, iPad için First Touch Soccer 2015 oyunu FIFA 15 Ultimate Team oyunu kadar iyi olmasa da, küçük dosya boyutu ve oynanış kolaylığı ile tercih edilebilir.

First Touch Soccer 2015 (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap