Flap Flap İndir (Windows Mağaza)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Flap Flap: Windows Ücretsiz Kuş Oyunu

Flap Flap oyunu Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemine sahip Bilgisayar ve Tabletlere indirerek oynayabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe dil seçeneğine sahip bir kuş oyunudur.

Flap Flap oyununun yapısı ekran görüntüsünü gördüğünüzde size hemen tanıdık gelecektir. Oyunda ki kahramanız olan kuşumuza uçmasında ve engeller arasından geçmesinde yardımcı olmanız gerekmektedir.

Flap Flap oldukça basit bir oynanış yapısına sahiptir. Ancak oyun basit görüldüğü gibi değil. Çünkü kuşun uçmasına yardımcı oluyorsunuz ama aşağıda ve yukarıda yer alan engellere çarpmadan aralarından geçerek en uzağa gitmesine yardımcı olmaya çalışacaksınız. Bu o kadar da basit değil. Bu tarz oyunları oynayanlardan kimleri öyle bir sinirlilik derecesine varıyorlar ki telefon veya tabletini kıracak düzeye geliyorlar. Şimdi sizde kalkıp Bilgisayarınıza zarar vermeyin. Ücretsiz bir oyundan dolayı milyarlık cihazlarınıza zarar vermeyin. Çünkü oyun oynayıp ta basit bir şekilde yanınca hırs yapıyorsunuz ve daha fazla oynuyorsunuz. Güzel bir oyun ve tavsiyemiz kendinize hakim olun. İyi eğlenceler…

Oyunun özelliklerine bakacak olursak:

  • Ücretsiz
  • Türkçe
  • Kanatlarını çırpmak için ekrana dokun ya da boşluk tuşunu tıkla ya da bas
  • Engellerden kaç
  • Rekor kırmaya çalış

Flap Flap Ekran Görüntüleri

Flap-Flap

Flap Flap İndir (Windows Mağaza) İçin Yorum Yap